Hassa Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Hassa Devlet Hastanesi, Hatay ilimizin Hassa ilçesinde bulunan Hassa Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Girne Mah. Stadyum Cad. No:21 adresinde bulunan Hassa Devlet Hastanesi kurumuna 0 (326) 771-7333 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hassa Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemizin 1992 senesinde temeli atılmış, 2003 senesinde hastane binası tamamen bitmiş ve teslim alınmıştır.

2003 senesinin temmuz ayında “Kurucu Müdür” olarak Y. Ziya Üte, “Kurucu Başhekim” olarak da Dr. Recep Uyun atanmıştır. 29-01-2004 tarihinde hastane 50 yataklı olarak faliyete geçmiştir.

Hastanemizde halen acil 112 servisi, genel cerrahi servisi, kadın doğum servisi, kbb servisi, çocuk servisi, diş polikliniği, acil laboratuar, biyokimya ve hemotoloji laboratuarı, röntgen servisi ve çok yakında zamanda hizmete girecek olan diyaliz servisi mevcut olup hastalara daha kaliteli hizmet sunabilmek ve gelişen teknolojiye daha rahat geçiş yapabilmek maksadıyla hastane faliyetlerine devam etmektedir.

Hassa Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Hassa Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Hassa Devlet Hastanesi, Hatay ili Hassa ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hassa Devlet Hastanesi Doktorları

Hassa Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Hassa Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Hassa Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (326) 771-7333

Hassa Devlet Hastanesi Adresi

Hassa Devlet Hastanesi Adresi:  Girne Mah. Stadyum Cad. No:21

Hassa Devlet Hastanesi Web Sitesi

Hassa Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://hassadh.saglik.gov.tr/

Hassa Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort