Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Hatay ilimizin Antakya ilçesinde bulunan Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Altınçay Mah. M. Kafadar Cad. No:623/4 adresinde bulunan Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (326) 227-2008 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 27-09-2007 tarih ve 8828 sayılı olurları ile kiralık binada 2 kat olarak 2000 m2 alanda 20 Ünitlik olarak kurulmuştur. 31 adet diş üniti ile günde ortalama 800 – 900 hastaya Ağız ve Diş Sağlığı koruyucu ve tedavi edici hizmetleri sunulmaktadır.

Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Endodonti

Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Hatay ili Antakya ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (326) 227-2008

Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Altınçay Mah. M. Kafadar Cad. No:623/4

Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://hatayadsm.saglik.gov.tr/

Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir