Hatay Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Hatay Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Hatay ilimizin Antakya ilçesinde bulunan Hatay Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile ilgili detaylar. Şirince Mahallesi Dabbahhane Sokak adresinde bulunan Hatay Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi kurumuna 0 (326) 214-6170 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hatay Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Hakkında

Hatay Doğum ve Çocuk Bakımevi 125 yatak kapasiteli olup; Bebek Servisi, Yenidoğan Yoğun Bakım Servisi, Ameliyat Servisi, Septik Servisi, Doğum Servisi olarak 5 servis bulunmaktadır.

Biyokimya, Hormon, Mikrobiyoloji, Patoloji ve Kültür tetkiklerinin çalışılabildiği modern bir Laboratuar, hastanemizde yatmakta olan yahut başka hastanedeki hastaların kan gereksinimini karşılamak üzere bir de Kan Merkezi mevcuttur.

Ultrasonografi, Kemik Yoğunluğu, EKG, NST ve tüm röntgen tetkiklerinin yapılabildiği Radyoloji bölümleri mevcuttur. Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Hastalıkları, Acil polikliniklerimiz hizmet vermektedir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum ile ilgili her türlü cerrahi operasyonun yapılabildiği Ameliyathane, ameliyattan çıkan hastaların tutulduğu Yoğun Bakım Ünitesi ve Doğumhane bölümlerimiz bulunmaktadır. Hamile yahut emziren hasta ve hasta yakınları için Gebe ve Emzirme Eğitim Odası mevcuttur.

Hastaların poblemleri ile ilgilenen ve çıkan problemleri çözmek için çalışan Hasta Hakları Birimi ile hastanemizin standartlarını belirlemek ve yükseltmek için çalışan Kalite Yönetim Birimi mevcuttur.

Kurumumuz bünyesinde hizmet vermekte olan B Tipi 112 Acil Yardım İstasyonu mevcuttur.

Hasta, hasta yakını ve personelin yararlanabileceği, Kantin, Otopark bulunmaktadır. Hastane bahçesinde hasta ve hasta yakınlarının yararlanabileceği Dinlenme Yerleri bulunmaktadır. Hasta ve yakınlarını bilgi sahibi olmanızı ve yönlendirmek için Danışma bulunmaktadır. Hizmete uygun Asansör sistemi, hastane giriş çıkışı, asansör ve merdiven önleri ile klinik koridorların izlenebildiği Kapalı Devre Merkezi TV Görüntüleme Sistemi ile hastanenin tüm katlarında Anons sistemi mevcuttur.

Hatay Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Cerrahisi
  • Çocuk Kardiyolojisi
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Çocuk Psikiyatrisi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Hatay Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Hatay Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Hatay ili Antakya ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hatay Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Telefon Numarası

Hatay Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi telefon numarası:  0 (326) 214-6170

Hatay Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Adresi

Hatay Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi adresi: Şirince, Dabbahhane Sok., 31070 Antakya/Hatay

Hatay Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Nasıl Gidilir? Hatay Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir