Havran Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Havran Devlet Hastanesi, Balıkesir ilimizin Havran ilçesinde bulunan Havran Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Camikebir Mah. Hastane cad. No:55 adresinde bulunan Havran Devlet Hastanesi kurumuna 0 (266) 432-1567 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Havran Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 1976 senesinde Havran’lı vatandaşlar ve İstanbul Havran’lılar derneği katkılarıyla Havran Sağlık Merkezi olarak hizmete açılmış olup, 01/03/1996 tarihinde Döner Sermaye Saymanlığı kurulmuştur. 27/02/2004 senesinde 25 yataklı Devlet Hastanesine dönüştürülmüştür. 2004 yılı Haziran ayında 3 tane özel oda yapılmış ve Laboratuar yeniden düzenlenmiştir.

2004 senesinde Laboratuar’a Biyokimya otoanalizatörü KİT Karşılığı kiralanmış ve hastaların bütün tahlilleri hastanemizde yapılmaya başlanmıştır. Yine aynı yıl 1 Adet otomatik Röntgen film banyo cihazı Defibilatör, Nebülizatör ve hasta başı monitörü alınmıştır.

Hastanemizde 1999 model Hasta Nakil Ambulansı ve 2009 Model 112 Acil Ambulansı olmak üzere 2 adet Ambulans mevcuttur. Hastanemiz 2009 senesinde hastanemizin Acil ve Poliklinik girişleri ayrılmıştır.

Devlet Hastanemizde 5 Uzman Doktor, (1 Genel Cerrahi Uzmanı, 1 İç Hastalıkları Uzmanı, 1 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı, 2 Aile Hekimliği Uzmanı) 5 Pratisyen Hekim, 1 Diş Tabibi, 25 Sağlık Personeli, 8 İdari personel, 2 Yardımcı hizmetler sınıfı personeli olmak üzere 46 personel bulunmaktadır.

Kısıtlı olanaklarımızla Havran halkına en iyi sağlık hizmetini vermek ve hasta tatminiyetini en üst düzeye çıkarmak ana vizyonumuzdur.

Havran Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Havran Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Havran Devlet Hastanesi, Balıkesir ili Havran ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Havran Devlet Hastanesi Doktorları

Havran Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Havran Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Havran Devlet Hastanesi Telefon Numarası  0 (266) 432-1567

Havran Devlet Hastanesi Adresi

Havran Devlet Hastanesi adres Camikebir Mah. Hastane cad. No:55

Havran Devlet Hastanesi Web Sitesi

Havran Devlet Hastanesi Resmi Web Sitesi https://havrandh.saglik.gov.tr/

Havran Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Havran Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir