Haymana Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Haymana Devlet Hastanesi, Ankara ilimizin Haymana ilçesinde bulunan Haymana Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Seyran Mahallesi Hastane Caddesi No:4 adresinde bulunan Haymana Devlet Hastanesi kurumuna 0 (312) 658-3041 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Haymana Devlet Hastanesi Hakkında

Haymana Devlet Hastanesi olarak; hastalarımızın kendilerini güvende hissedebileceği bir ortamda, günün koşullarına ve gereksinimlerine yanıt verecek, sürekli olarak öğrenmeyi ve iyileştirmeyi gerektiren bilimsel ilkeler, gelişen teknoloji ve eğitim kaynaklan ışığında kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.

Hastanemiz 10 Nisan 2000 tarihiden bu yana sürekli olarak kendisini yenileme, hızla gelişen teknolojiye ayak uydurmak için büyük çaba sarf etmektedir. Hastanemizde gerçekleştirdiğimiz bilgi işlem ve tam otomasyon buna yalnızca bir örnektir. Hastanemiz 14186 m2 toplam arsaya sahip olup 6000 m2 kapalı alan ve toplam 80 personeli ile hizmet vermektedir. Yatak kapasitesi 50 olup 80 yatak kapasitesine çıkarılıp hizmet de verebilmektedir. Acil servisi, iki ameliyathanesi ve bir doğum odası mevcuttur. Modern ve bi hayli hızlı laboratuar, röntgen ve ultrasonumuz mevcuttur.

Son bir yıl içinde yapılan araştırmalarda dünyaca ünlü kapıcalar diyarı Haymana’mıza 30 yataklı fizik tedavi ünitesini hastanemizde bulunmaktadır. Modern fizik tedavi cihazlar ile birlikte hizmet vermekteyiz.

Haymana Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Üroloji

Haymana Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Haymana Devlet Hastanesi, Ankara ili Haymana ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Haymana Devlet Hastanesi Doktorları

Haymana Devlet Hastanesi doktorları için tıklayınız.

Haymana Devlet Hastanesi İletişim

Haymana Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (312) 658-3041

Haymana Devlet Hastanesi Adres

Haymana Devlet Hastanesi Adresi:  Seyran Mahallesi Hastane Caddesi No:4

Haymana Devlet Hastanesi Web Sitesi

Haymana Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://haymanadh.saglik.gov.tr/

Haymana Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Haymana Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir