Hayrabolu Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Hayrabolu Devlet Hastanesi, Tekirdağ ilimizin Hayrabolu ilçesinde bulunan Hayrabolu Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Aydın Evler Mh. Arslan Küme Evleri No:20 adresinde bulunan Hayrabolu Devlet Hastanesi kurumuna 0 (282) 315-4441 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hayrabolu Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 1986 senesinde 50 yataklı Devlet Hastanesi olarak temeli açılmış olup; vatandaş-devlet işbirliği ile başlanan bu yatırımın inşaatı 1995 senesinde tamamlanarak faaliyete açılmıştır.

Hastane 19500 m2 lik alan üzerine 50 yataklı L tipi planla inşa edilmiştir. 1. bloğu 3 kat olup poliklinik, servis idari bölümlerden bir araya gelmektedir. Diğer bloğu 2 kat olup ameliyathane, mutfak poliklinikler bölümünden bir araya gelmektedir.

Hayrabolu Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Hayrabolu Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Hayrabolu Devlet Hastanesi, Tekirdağ ili Hayrabolu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hayrabolu Devlet Hastanesi Doktorları

Hayrabolu Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Hayrabolu Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Hayrabolu Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (282) 315-4441

Hayrabolu Devlet Hastanesi Adresi

Hayrabolu Devlet Hastanesi Adresi:  Aydın Evler Mh. Arslan Küme Evleri No:20

Hayrabolu Devlet Hastanesi Web Sitesi

Hayrabolu Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://hayraboludh.saglik.gov.tr/

Hayrabolu Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort