Hilvan Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Hilvan Devlet Hastanesi, Şanlıurfa ilimizin Hilvan ilçesinde bulunan Hilvan Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Bağlar Mah. Gölcük Yolu Üzeri 2.km adresinde bulunan Hilvan Devlet Hastanesi kurumuna 0 (414) 681-3233 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hilvan Devlet Hastanesi Hakkında

Hilvan-Diyarbakır Karayolu üzerinde bulunan 50 yataklı Hilvan Devlet Hastanesi yeni ve modern binasında hizmet sağlamaktadır.

Hilvan Devlet Hastanesi olarak vizyonumuz bölgesinde teknolojik gelişmelerde öncü olma özelliğini devam ettirerek hizmet değerini sürekli olarak arttıran, hasta tatminiyeti odaklı çağdaş bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Hilvan Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Hilvan Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Hilvan Devlet Hastanesi, Şanlıurfa ili Hilvan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hilvan Devlet Hastanesi Doktorları

Hilvan Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Hilvan Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Hilvan Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (414) 681-3233

Hilvan Devlet Hastanesi Adresi

Hilvan Devlet Hastanesi Adresi:  Bağlar Mah. Gölcük Yolu Üzeri 2.km

Hilvan Devlet Hastanesi Web Sitesi

Hilvan Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://hilvandh.saglik.gov.tr/

Hilvan Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir