Hınıs Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Hınıs Devlet Hastanesi, Erzurum ilimizin Hınıs ilçesinde bulunan Hınıs Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Yenikent Mah. Cumhuriyet Cad. No:1/7 adresinde bulunan Hınıs Devlet Hastanesi kurumuna 0 (442) 511-3200 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hınıs Devlet Hastanesi Hakkında

Erzurum iline 152 km, Muş iline 102 km uzaklıkta, 2010 yılı itibari ile Türkiye İstatistik Kurumu aracılığıyla açıklanan verilere göre 9792 merkez, 21280 belde ve köy nüfusuna (toplam nüfus 31. 072) sahip olan ilçemiz devlet hastanesi 2011 yılı Mart ayında hizmete açılmıştır. Hastanemiz 50 yataklı olup 7 bloktan bir araya gelmektedir.

Toplam arsa alanı 21296 m2, toplam kapalı alanı 12300 m2 ve bina yerleşim alanı ise 4250 m2 dir.

5 cihaz ile hizmet veren Diyaliz ünitemiz 2004 senesinde hizmete hazır hale getirilmiş 2005 senesinde hasta kabule başlamıştır. Hastalarımız hastanemiz olanaklarıyla evlerinden alınarak tedaviye getirilmekte ve yine tedavi sonrası evlerine bırakılmaktadırlar.

Laboratuar birimimizde Biyokimya Otoanalizörü, Hormon ve İmmünoloji Otoanalizörü, Hemogram Cihazı ile Tam Otomatik İdrar Analizörü cihazları mevcuttur.

Görüntüleme Merkezimizde 1 adet Ultasonografi Cihazı, 2 adet Direkt Röntgen Cihazı ve 1 adet CR Röntgen Banyo Cihazı mevcuttur.

Hastanemizde 4 ameliyat salonu bulunup 2 salon aktif olarak kullanılmaktadır. 2 doğum salonumuz ile doğum hizmetleri verilmektedir. Ayrıca, 4 yataklı Yoğun Bakım Ünitemiz ve Kan Merkezimiz hizmete hazır hale getirilmiştir.

Hınıs Devlet Hastanesi Bölümleri

 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri

Hınıs Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Hınıs Devlet Hastanesi, Erzurum ili Hınıs ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hınıs Devlet Hastanesi Doktorları

Hınıs Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Hınıs Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Hınıs Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (442) 511-3200

Hınıs Devlet Hastanesi Adresi

Hınıs Devlet Hastanesi Adresi:  Yenikent Mah. Cumhuriyet Cad. No:1/7

Hınıs Devlet Hastanesi Web Sitesi

Hınıs Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://hinisdh.saglik.gov.tr/

Hınıs Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hınıs Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir