Hipermer Bahçelievler Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Hipermer Bahçelievler Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, İstanbul ilimizin Bahçelievler ilçesinde bulunan Hipermer Bahçelievler Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi ile ilgili detaylar. İzzet Çalışlar Cd. Hami Botasun Apt. No:42/2 adresinde bulunan Hipermer Bahçelievler Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi kurumuna 0 (212) 644-9099 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hipermer Bahçelievler Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Hakkında

Hipermer Bahçelievler Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi 12-02-2004 tarihinde Bahçelievler’de hizmet hayatına başlamıştır. Hipermer Bahçelievlerin katılımıyla daha kuvvetli ve daha dinamik bir yapıya bürünen Hipermer Grubu tecrübe, bilgi ve birikimini daha fazla insanla paylaşabilme ve tecrübelerini toplumun daha kapsamlı bir kesiminin hizmetine sunma olanağına kavuşmuştur.

Hipermer Bahçelievler’de özellikle şeker hastalığına ve dolaşım yetmezliğine bağlı olarak yaşanan iyileşmeyen yaraların nasıl tedavi edileceği yapılmaktadır.

Hipermer Bahçelievler Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Bölümleri

  • Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp
  • Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Hipermer Bahçelievler Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Hipermer Bahçelievler Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hipermer Bahçelievler Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Doktorları

Hipermer Bahçelievler Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi doktorları için tıklayınız.

Hipermer Bahçelievler Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi İletişim

Hipermer Bahçelievler Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Telefon Numarası:  0 (212) 644-9099

Hipermer Bahçelievler Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Adres

Hipermer Bahçelievler Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Adresi:  İzzet Çalışlar Cd. Hami Botasun Apt. No:42/2

Hipermer Bahçelievler Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Web Sitesi

 www.hipermer.com.tr

Hipermer Bahçelievler Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Yol Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir