Honaz Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Honaz Devlet Hastanesi, Denizli ilimizin Honaz ilçesinde bulunan Honaz Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Cumhuriyet Mah. No:2 adresinde bulunan Honaz Devlet Hastanesi kurumuna 0 (258) 811-1244 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Honaz Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz, 01 Şubat 2002 tarihinde hizmete açılmıştır. Denizli şehir merkezine 21 km uzaklıkta bulunan Honaz ilçemizin merkezinde kurulmuştur. 8571 m² arsa alanı üzerinde bulunan binamız toplam 2722 m² kapalı alana sahiptir. Mevcut 20 yatak kapasitesi ile çalışan hastanemizde, 4 uzman doktor bulunmaktadır.

Dahiliye, Genel Cerrahi, Çocuk Hastalıkları, Kadın Hastalıkları Doğum Poliklinikleri ile birlikte 2 diş hekiminin bulunduğu Diş polikliniği hizmet vermektedir. Ayrıca 5 pratisyen hekim görev yapmaktadır.

Acil Servisimiz pratisyen doktorlarımız nezaretinde 24 saat kesintisiz olarak çalışarak, acil olarak başvuran hastalara müdahale etmektedir. Aynı zamanda B tipi 112 hizmetleri yürütülmektedir. Hasta sevki için 2 adet Acil Yardım Ambulansı bulunmaktadır.

1 adet ameliyathane salonu ve 1 adet Doğum Salonu ile hizmet vermektedir. Halen 70 sağlık personeli, 9 özel temizlik hizmeti personeli ve 4 adet özel güvenlik görevlisi ile hastalarımıza en iyi hizmeti sunabilmek için en büyük hedefimizdir.

Honaz Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Üroloji

Honaz Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Honaz Devlet Hastanesi, Denizli ili Honaz ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Honaz Devlet Hastanesi Doktorları

Honaz Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Honaz Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Honaz Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (258) 811-1244

Honaz Devlet Hastanesi Adresi

Honaz Devlet Hastanesi Adresi:  Cumhuriyet Mah. No:2

Honaz Devlet Hastanesi Web Sitesi

Honaz Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://honazdh.saglik.gov.tr/

Honaz Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Honaz Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir