Hüyük Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Hüyük Devlet Hastanesi, Konya ilimizin Hüyük ilçesinde bulunan Hüyük Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Cumhuriyet Mah. Hastane Cad. No:1 adresinde bulunan Hüyük Devlet Hastanesi kurumuna 0 (332) 543-2730 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hüyük Devlet Hastanesi Hakkında

Hüyük Devlet Hastanesinin 1992-1993 senelerında hüyük hastane yaptırma ve yaşatma derneğinin ve devletin katkılarıyla inşaatına başlanmıştır. Hastane inşaatı hüyük ve çevre köylerdeki halkın yardımlarıyla 1999 senesinde yapımı sona ermiş ve 26 haziran 2000 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır.

2019 senesinde yeni binasına taşınan Hüyük Devlet Hastanesinde poliklinik, acil servis, yataklı servis, diyaliz, laboratuar ve görüntüleme hizmetleri sunulmaktadır.

20 yatak kapasiteli 3 katlı olarak inşa edilen yeni hastanemizde 8 kişi kapasiteli diyaliz ünitesi, 1 ameliyathane, poliklinik odaları, 2 kişilik, içinde banyo, lavabo ve tuvaleti de olan bunun yanı sıra engelli odası olarak da dizayn edilen odalar, tomografi odası, kafeterya, yemekhane, kantin ve en üst katında ise yönetim katı bulunmaktadır.

Hüyük Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Hüyük Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Hüyük Devlet Hastanesi, Konya ili Hüyük ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hüyük Devlet Hastanesi Doktorları

Hüyük Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Hüyük Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Hüyük Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (332) 543-2730

Hüyük Devlet Hastanesi Adresi

Hüyük Devlet Hastanesi Adresi:  Cumhuriyet Mah. Hastane Cad. No:1

Hüyük Devlet Hastanesi Web Sitesi

Hüyük Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://huyukdh.saglik.gov.tr/

Hüyük Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir