Ilgaz Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Ilgaz Devlet Hastanesi, Çankırı ilimizin Ilgaz ilçesinde bulunan Ilgaz Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Yukarı Mah. Nailibaba Cad. Sağlık Sok. No:2 adresinde bulunan Ilgaz Devlet Hastanesi kurumuna 0 (376) 416-1015 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ilgaz Devlet Hastanesi Hakkında

Ilgaz Devlet Hastanesi 1950 senesinde sağlık merkezi olarak hizmete girmiş olup, 1974 senesinde hastaneye çevrilmiştir. 1980 senesinde ise ana binanın ikinci katı yapılarak yataklı servis olarak günümüze kadar hizmet vermiştir. 2001 senesinde inşaatına başlanan ek bina ise 15-12-2007 tarihinde hizmete girmiş olup, 27-11-2008 tarihinde kesin kabulü yapılmıştır.

A Blok birinci katı idari hizmetler, ikinci katı yataklı servis; Dahiliye, Genel Cerrahi, Çocuk Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Aile Hekimliği Servisi ve Doğum Salonu, zemin katı ise Arşiv ve Depo hizmetleri için kullanılmaktadır. A Blok ile B Blok tüp geçitle birleşmektedir.

B Blok birinci katı Acil Servis ve Ameliyathane hizmetleri, ikinci katı Poliklinik, Laboratuar, Röntgen hizmetleri, Diş Tedavi ve Protez Merkezi, Hasta Hakları Birimi, Bebek Bakım ve Emzirme Odası üçüncü katı ise Eczane hizmetleri için planlandığı biçimde kullanılmaktadır. Ayrıca B blok zemin katı Yemekhane, Morg, Atık Depoları (evsel, tıbbi) ile hizmet vermektedir.

Hastanemiz B Blok 2. katında 2 ünit 2 diş hekimi ile hizmet veren Diş Polikliniği; 2009 yılı Mart ayı itibari ile alt yapı çalışmaları başlatılarak 4 ünit 4 diş hekimi 1 Protez laboratuvarı hizmete girmiş olup, ilgili makamın 22-01-2010 tarihli olurları ile Diş Tedavi ve Protez Merkezi olarak çalışmalara devam edilmesi uygun görülmüştür.

Ilgaz Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Ilgaz Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Ilgaz Devlet Hastanesi, Çankırı ili Ilgaz ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ilgaz Devlet Hastanesi Doktorları

Ilgaz Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Ilgaz Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Ilgaz Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (376) 416-1015

Ilgaz Devlet Hastanesi Adresi

Ilgaz Devlet Hastanesi Adresi:  Yukarı Mah. Nailibaba Cad. Sağlık Sok. No:2

Ilgaz Devlet Hastanesi Web Sitesi

Ilgaz Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://ilgazdh.saglik.gov.tr/

Ilgaz Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Ilgaz Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort