İmamoğlu Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

İmamoğlu Devlet Hastanesi, Adana ilimizin İmamoğlu ilçesinde bulunan İmamoğlu Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Hürriyet Mahallesi Saygeçit sk. adresinde bulunan İmamoğlu Devlet Hastanesi kurumuna 0 (322) 891-3701 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İmamoğlu Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 2002 senesinde 30 yataklı bir hastane olarak hizmete girmiştir. Hastanemiz iki kattan oluşup bir ek bina ile toplam 15 dönüm arazi üzerine kurulmuştur. Hastanemize günlük ortalama 450-600 hastaya hizmet verilmektedir.

Personel kadrosunda bulunan:

7 uzman hekim, 5 pratisyen hekim, 26 hemşire, 8 ebe, 1 eczacı, 5 laborant, 4 anestezi teknisyeni olmak üzere diğer personellerimizle birlikte 83 personelimiz bulunmaktadır.

Hastanemizde bulunan poliklinikler:

İmamoğlu Devlet Hastanesi Bölümleri

Çocuk Polikliniği, İç hastalıkları, Kadın doğum, K. B. B, Diş, Genel Cerrahi

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

İmamoğlu Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. İmamoğlu Devlet Hastanesi, Adana ili İmamoğlu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İmamoğlu Devlet Hastanesi Doktorları

İmamoğlu Devlet Hastanesi doktorları için tıklayınız.

İmamoğlu Devlet Hastanesi İletişim

İmamoğlu Devlet Hastanesi Telefon Numarası:  0 (322) 891-3701

İmamoğlu Devlet Hastanesi Adres

İmamoğlu Devlet Hastanesi Adresi:  Hürriyet Mahallesi Saygeçit sk.

İmamoğlu Devlet Hastanesi Web Sitesi

Resmi web sitesi https://imamogludh.saglik.gov.tr/

İmamoğlu Devlet Hastanesi Yol Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir