İmranlı Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

İmranlı Devlet Hastanesi, Sivas ilimizin İmranlı ilçesinde bulunan İmranlı Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. İmranlı adresinde bulunan İmranlı Devlet Hastanesi kurumuna 0 (346) 861-2003 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İmranlı Devlet Hastanesi Hakkında

İlçemiz İmranlı Sağlık Grup Başkanlığı bünyesinde Devlet Hastanesi, Merkez Sağlık Ocağı ve 112 Acil Sağlık İstasyonu aynı bina içinde toplam 35 personel ile 8195 nüfusa hizmet vermektedir.

Mevcut bina içinde Sağlık Ocağı Hizmetlerini mesai günleri mesai saatleri içinde sürdürmektedir. Devlet Hastanesi ve 112 Acil ise hizmetlerini 24 saat kesintisiz nöbet sistemi ile sürdürmektedir. Kurumumuzda 112 Acil Sağlık İstasyonuna ait iki adet ambulans hizmet vermekte olup Merkez Sağlık Ocağına ait iki ise adet arazili araç hizmet vermektedir.

İmranlı Devlet Hastanesi Doktorları

İmranlı Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

İmranlı Devlet Hastanesi Telefon Numarası

İmranlı Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (346) 861-2003

İmranlı Devlet Hastanesi Adresi

İmranlı Devlet Hastanesi Adresi:  İmranlı

İmranlı Devlet Hastanesi Web Sitesi

İmranlı Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://www.imranli.gov.tr/ilce-devlet-hastanesi

İmranlı Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir