İncesu Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

İncesu Devlet Hastanesi, Kayseri ilimizin İncesu ilçesinde bulunan İncesu Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Bahçelievler Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:10/1 adresinde bulunan İncesu Devlet Hastanesi kurumuna 0 (352) 691-3018 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İncesu Devlet Hastanesi Hakkında

İncesu Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. İncesu Devlet Hastanesi, Kayseri ili İncesu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için İncesu Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İncesu Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

İncesu Devlet Hastanesi Doktorları

İncesu Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

İncesu Devlet Hastanesi Telefon Numarası

İncesu Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (352) 691-3018

İncesu Devlet Hastanesi Adresi

İncesu Devlet Hastanesi Adresi:  Bahçelievler Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:10/1

İncesu Devlet Hastanesi Web Sitesi

İncesu Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://incesudh.saglik.gov.tr/

İncesu Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort