İnebolu Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

İnebolu Devlet Hastanesi, Kastamonu ilimizin İnebolu ilçesinde bulunan İnebolu Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Yukarı Hatıpbağı Mah. Atilla Gürsoy Cad. No:61 adresinde bulunan İnebolu Devlet Hastanesi kurumuna 0 (366) 811-4037 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İnebolu Devlet Hastanesi Hakkında

İnebolu Devlet Hastanesi 1974 senesinde Yukarı Hatıp bağı mahallesi Atilla Gürsoy caddesi No:61 adresinde 100 yatak kadrolu olarak hizmete açılmıştır.

Bina toplam alanı 3363 m2, oturum alanı 2799 m2 dir. Zemin katla birlikte 4 kattan bir araya gelmektedir. Zemin katta Danışma, vezne, acil polikliniği, acil müşahade ve pansuman odası, diş polkliniği, laboratuar, röntgen, mutfak ve yemekhane, arşiv, çamaşırhane bulunmaktadır.

1. katta diyaliz servisi, uzman poliklinik odaları olarak dahiliye polikliniği, genel cerrahi polikliniği 1, genel cerrahi polikliniği-2, kadın doğum polikliniği, çocuk hastalıkları polikliniği-1, çocuk hastalıkları polikliniği-2, santral, idari bürolar, doktor odası, hasta hakları odası, yeşil kart bürosu ve yönetim birimleri bulunmaktadır.

2. katta hariciye servisi, doğumhane servisi, eczane, ameliyathane bulunmaktadır.

3. katta dahiliye servisi, çocuk servisi bulunmaktadır.

İnebolu Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji

İnebolu Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. İnebolu Devlet Hastanesi, Kastamonu ili İnebolu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İnebolu Devlet Hastanesi Doktorları

İnebolu Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

İnebolu Devlet Hastanesi Telefon Numarası

İnebolu Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (366) 811-4037

İnebolu Devlet Hastanesi Adresi

İnebolu Devlet Hastanesi Adresi:  Yukarı Hatıpbağı Mah. Atilla Gürsoy Cad. No:61

İnebolu Devlet Hastanesi Web Sitesi

İnebolu Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://ineboludh.saglik.gov.tr/

İnebolu Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir