İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Bursa ilimizin İnegöl ilçesinde bulunan İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Yeni Mah. Alanyurt Cad. No:132 adresinde bulunan İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (224) 715-2008 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 40 ünit kapasiteli yeni binasında halka hizmet sunmaya başlamıştır.

İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak, tedavilerinizin her aşamasını güven ve huzur dolu bir ortam içinde gerçekleştirip, tatminiyetinizi yükseltmek ve kusursuz hasta – hekim iletişimi gerçekleştirmek adına, 2009 senesinden günümüze hizmet sunmaktayız. Ağız ve diş sağlığı hususunda beklentilerinizin ötesine geçebilmek için, sürekli olarak eğitim, değişim ve gelişim içindeyiz.

İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Bursa ili İnegöl ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (224) 715-2008

İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Yeni Mah. Alanyurt Cad. No:132

İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://bursaism.saglik.gov.tr/TR,16707/inegol-agiz-ve-dis-sagligi-merkezi.html

İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort