İntegra Tıbbi Görüntüleme Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

İntegra Tıbbi Görüntüleme Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan İntegra Tıbbi Görüntüleme Merkezi ile ilgili detaylar. Tahran Caddesi No:38 Kavaklıdere adresinde bulunan İntegra Tıbbi Görüntüleme Merkezi kurumuna 0 (312) 466-5961 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İntegra Tıbbi Görüntüleme Merkezi Hakkında

İntegra, tıbbi görüntüleme hususunda Tahran Caddesi’nde 2002 senesinden bu yana hastalarına hizmet vermektedir. Merkezimizde tüm Manyetik Rezonans Görüntüleme (MR), PET/BT, Bilgisayarlı Tomografi (BT) ve Dijital Röntgen incelemeleri yapılabilmektedir.

Merkezimizin en mühim özelliklerinden birisi de Dijital Röntgen, MR, Bilgisayarlı Tomografi ve PET/BT cihazlarını tek çatı altında toplamış olmasıdır. Böylelikle tüm bu tetkikler aynı merkezde yapılabilmektedir.

İNTEGRA bünyesinde 3 radyoloji uzman hekimi, 1 nükleer tıp profesörü görev yapmaktadır. Doktor kadromuz, alanında uzman kıymetli hekimlerden bir araya gelmektedir. Ayrıca yine radyoloji teknisyenlerimiz tüm tetkik süreçlerinde doktorlarımıza yardımcı olmaktadır.

Merkezimizin bir katı tetkiklerin gerçekleştirildiği birim olarak ayrılmıştır. Diğer katta ise, danışma bankosu ve bekleme salonumuz bulunmaktadır.

İntegra Tıbbi Görüntüleme Merkezi Telefon Numarası

İntegra Tıbbi Görüntüleme Merkezi telefon numarası:  0 (312) 466-5961

İntegra Tıbbi Görüntüleme Merkezi Adresi

İntegra Tıbbi Görüntüleme Merkezi adresi: Barbaros, Tahran Cd. No:38, 06680 Çankaya/Ankara

İntegra Tıbbi Görüntüleme Merkezi Web Sitesi

İntegra Tıbbi Görüntüleme Merkezi resmi web sitesi: www.integra.com.tr

İntegra Tıbbi Görüntüleme Merkezi Nasıl Gidilir? İntegra Tıbbi Görüntüleme Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort