İpsala Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

İpsala Devlet Hastanesi, Edirne ilimizin İpsala ilçesinde bulunan İpsala Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Bayrambey Mah. Enez Cad. adresinde bulunan İpsala Devlet Hastanesi kurumuna 0 (284) 616-1381 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İpsala Devlet Hastanesi Hakkında

İpsala Devlet Hastanesi 1974 senesinde hizmete açılmış olup, 575 metrekare çift katlı bina kullanım alanına sahiptir. 1986 senesinde yetersiz görülen hizmet binasına ek olarak 525 metrekare çift katlı bina önceleri vatandaş ve Dernek işbirliği ile yapımına başlanarak, 1997 senesinde Bakanlığımıza teslim edilmiştir. 2001 senesinde 50 yatak kapasiteli olmuştur.

Hastane idaresi ve personelinin elele vererek başlattıkları kalite belgesi çalışmaları sonucunu vermiş ve hastanemiz ilk denetlemelerin ardından ISO:9001-2000 belgesi almıştır.

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

İpsala Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. İpsala Devlet Hastanesi, Edirne ili İpsala ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İpsala Devlet Hastanesi Doktorları

İpsala Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

İpsala Devlet Hastanesi Telefon Numarası

İpsala Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (284) 616-1381

İpsala Devlet Hastanesi Adresi

İpsala Devlet Hastanesi Adresi:  Bayrambey Mah. Enez Cad.

İpsala Devlet Hastanesi Web Sitesi

İpsala Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://edirneism.saglik.gov.tr/TR-81645/ipsala-devlet-hastanesi-binasi-hizmete-acildi.html

İpsala Devlet Hastanesi Yol Tarifi

İpsala Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir