İscehisar Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

İscehisar Devlet Hastanesi, Afyonkarahisar ilimizin İscehisar ilçesinde bulunan İscehisar Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Fatih Mah. Belen Ardı Hastane Sk. adresinde bulunan İscehisar Devlet Hastanesi kurumuna 0 (272) 341-4305 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İscehisar Devlet Hastanesi Hakkında

İscehisar ilçesi Afyonkarahisar-Ankara karayolunun 25 nci Km sinde bulunmaktadır. Devlet hastanesi ilçe merkezinde bulunmaktadır.

Hastane inşaatı devlet vatandaş işbirliğiyle 1998 senesinde tamamlanarak hastane hizmete açılmıştır. Artan nüfusa paralel olarak gittikçe artan hasta sayısı ve yetersiz hizmet alanından dolayı halkımıza daha iyi hizmet vermek maksadıyla Ana binaya ek olarak Acil ve İdari bölümlerin yer alacağı Ek hizmet Binasının İnşaatına Ekim 2011 tarihinde başlanmıştır. Ekim 2012 tarihinde inşaatı sona eren Ek Hizmet binamız 21 ocak 2013 tarihinde hizmete açılmıştır.

İlçemiz Devlet Hastanemizde Genel Poliklinik-Acil Poliklinik, Diş Polikliniği ve Kadın Hastalıları ve Doğum polikliniği olmak üzere 4 ayrı poliklinik hizmeti sunulmakta olup toplam 25 yataklı servisimiz mevcuttur.

İscehisar Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

İscehisar Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. İscehisar Devlet Hastanesi, Afyonkarahisar ili İscehisar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İscehisar Devlet Hastanesi Doktorları

İscehisar Devlet Hastanesi doktorları için tıklayınız

İscehisar Devlet Hastanesi İletişim

İscehisar Devlet Hastanesi Telefon Numarası:  0 (272) 341-4305

İscehisar Devlet Hastanesi Adres

İscehisar Devlet Hastanesi Adresi:  Fatih Mah. Belen Ardı Hastane Sk.

İscehisar Devlet Hastanesi Web Sitesi

İscehisar Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://iscehisardh.saglik.gov.tr/

İscehisar Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort