İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi, Rize ilimizin Çayeli ilçesinde bulunan İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. S. Sabit İshakoğlu Caddesi adresinde bulunan İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi kurumuna 0 (464) 532-5063 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi Hakkında

1953 senesinde hayırsever iş adamı merhum Süleyman Sabit İshakoğlu aracılığıyla ortalama 2500 metrekare arsa bağışlanarak üzerine 2 katlı 25 yataklı sağlık merkezi yaptırılıp hizmete açıldı. 1966 senesinde binanın yetersiz kalması üzerine Çayeli halkı aracılığıyla 1 kat daha bu sağlık merkezi üzerine ilave yapıldı. 1978 senesinde Sağlık Bakanlığı aracılığıyla bu sağlık merkezi 50 yataklı devlet hastanesi statüsüne alındı.

1984 senesinde yine bu binanın yetersiz kalmasından dolayı devlet vatandaş işbirliğiyle 400 metrekare alanda 5 katlı ilave bina yaptırılıp 1988 senesinde hizmete açıldı.

İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Üroloji

İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi, Rize ili Çayeli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi Doktorları

İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi Telefon Numarası

İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi Telefon Numarası:  0 (464) 532-5063

İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi Adresi

İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi Adresi:  S. Sabit İshakoğlu Caddesi

İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi Web Sitesi

İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://cayelidh.saglik.gov.tr/

İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir