İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Hatay ilimizin İskenderun ilçesinde bulunan İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Süleymaniye Mah. Kazım Karabekir Cad. No:1 adresinde bulunan İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (326) 613-6464 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Merkezimiz Sağlık Bakanlığının 20 Haziran 2008 tarih ve 123690 sayılı olurlarıyla kurulmuş olup, 32 diş polikliniği, diş acil polikliniği, engelli polikliniği, diş protez laboratuvarı, panoramik röntgen ve idari bölümden bir araya gelmektedir. Yönetim kadromuzda Başhekim, Başhekim Yrd., Başhemşire, Müdür ve 3 Mdr Yrd. bulunmaktadır. Hastanemiz 34 diş hekimi, 5 diş protez teknisyeni, 14 hemşire, 4 memur, 2 röntgen teknisyeni, 24 bilgi işlem personeli, 20 temizlik personeli ile hizmet vermektedir. İskenderun cezaevine 1’er diş hekimi görevlendirilerek vatandaşların ağız ve diş sağlığı hizmetlerine daha kolay ulaşması sağlanmıştır.

Amacımız; hastalarımıza güler yüzlü yaklaşımla modern tıbbi teşhis ve tedavi metotlarıni uygulayarak hizmet verirken, mesleki bilimsel faaliyetlerle hekimlerimizin bilgi donanımını arttırarak, toplumun ağız ve diş sağlığını korumak, ağız diş sağlığı ile ilgili poblemleri çağdaş bilimsel metotlarla çözmek ve hastalarımızı sağlığına kavuşturmak, bütün bu sağlık hizmetlerini uygularken insan haklarına saygılı, güler yüzlü yaklaşımla hasta ve çalışan tatminiyetini sağlamaktır.

Ekip kalite standartlarına uygun olarak ilke edinen merkezimizin hedefi; çalışanlarının hizmet alanlarını sürekli olarak geliştiren ve eğitimlerini sağlayan modern bir yönetim anlayışı ile hizmet sunan ve mutluluk veren bir sağlık kurumu olmaktır.

İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Hatay ili İskenderun ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (326) 613-6464

İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Süleymaniye Mah. Kazım Karabekir Cad. No:1

İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: http://iskenderunadsm.saglik.gov.tr/

İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort