İspir Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

İspir Devlet Hastanesi, Erzurum ilimizin İspir ilçesinde bulunan İspir Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Yukarı Mh. Hastane Cd. No:1 adresinde bulunan İspir Devlet Hastanesi kurumuna 0 (442) 451-3079 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İspir Devlet Hastanesi Hakkında

İspir Devlet Hastanesi; ilk olarak 1930’lu senelerda Sağlık Merkezi olarak hizmete açılmıştır. Yaklaşık 25 yıl Sağlık Merkezi olarak hizmetine devam etmiş ve 1958 senesinde 25 yataklı hastaneye dönüştürülmüştür. 1993 senesinde Ekim ayında 50 yataklı, hali hazırdaki İspir Devlet Hastanesi binası hizmete açılmış ve sağlık hizmetlerine devam etmiştir.

İspir Devlet Hastanesi 2009 senesinde yapılan ek binayla gelişen teknolojiye ayak uydurarak modernize edilmiş ve yalnızca İspir’den değil İspir’in çevre kesimlerinden de başvuran hastaların tatminiyetini sağlayacak düzeye gelmiştir.

İspir Devlet Hastanesi hizmete girdiği tarihten bu güne kadar yaptığı sağlık yatırımları ile daima ilk ve öncü olmayı hedef edinmiştir. Hastanemiz poliklinik ve klinik nasıl tedavi edileceğinde çağımız değerini yakalamış bir biçimde hizmet sağlamaktadır. Amacımız ise bu çıtayı yükseltmektir. Bunun için çalışmalarımız ve yatırımlarımız devam etmektedir.

İspir Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

İspir Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. İspir Devlet Hastanesi, Erzurum ili İspir ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İspir Devlet Hastanesi Doktorları

İspir Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

İspir Devlet Hastanesi Telefon Numarası

İspir Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (442) 451-3079

İspir Devlet Hastanesi Adresi

İspir Devlet Hastanesi Adresi:  Yukarı Mh. Hastane Cd. No:1

İspir Devlet Hastanesi Web Sitesi

İspir Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://ispirdh.saglik.gov.tr/

İspir Devlet Hastanesi Yol Tarifi

İspir Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort