İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi, İstanbul ilimizin Bakırköy ilçesinde bulunan İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi ile ilgili detaylar. Zuhuratbaba Mahallesi, Doktor Tevfik Sağlam Caddesi, No.26 adresinde bulunan İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi kurumuna 0 (212) 572-8293 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 1908 senesinde İstanbul Emniyet Müdürlüğüne bağlı olarak Beyoğlu Kuledibinde Emrazı Zührevi hastanesi olarak kurulmuştur.

Bilahare 1918 senesinde Hasköy’e nakledilmiştir. Hasköyden yeri olan Cankurtaran’a nakledilmiş ve belediyeye bağlı olarak 1982 yılına kadar çalışmış ve yine aynı sene yapılan bir protokol ile Sağlık Bakanlığına devredilmiştir.

Eminönü Cankurtaran semtinde bulunan hastane binası, Büyükşehir Belediyesi’ne ait olduğundan, İl Sağlık Müdürlüğü’nün uygun gördüğü biçimde boşaltılarak 15-03-2009 tarihi saygınlığıyla Bakırköy Lepra Hastanesi bahçesindeki binada hizmetine devam etmektedir.

İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi Bölümleri

  • Deri ve Zührevi Hastalıklar
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi Doktorları

İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi Telefon Numarası

İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi Telefon Numarası0 (212) 572-8293

İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi Adresi

İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi Adresi:  Zuhuratbaba Mahallesi, Doktor Tevfik Sağlam Caddesi, No.26

İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi Web Sitesi

İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi Web Sitesi: https://istanbullepra.saglik.gov.tr/

İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir