İstanbul Laboratuvarı Acıbadem Merkez Telefon Numarası ve Adresi

İstanbul Laboratuvarı Acıbadem Merkez, İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunan İstanbul Laboratuvarı Acıbadem Merkez ile ilgili detaylar. Hasanpaşa Mah. Sarayardı Cad. 100/B Acıbadem adresinde bulunan İstanbul Laboratuvarı Acıbadem Merkez kurumuna 0 (216) 602-1212 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Laboratuvarı Acıbadem Merkez Hakkında

İstanbul Laboratuvarı Türkiyenin ilk laboratuvarlarından olup; 1951 senesinde Sultanahmet ‘te kurulmuştur. 25 Şubat 1974 tarihinde, Cağaloğlu Kazım İsmail Gürkan Cad. No:3/5 adresinde yenilenerek Biyokimya ve Mikrobiyoloji ruhsatıyla hizmetine devam etmiştir. Uzun seneler İstanbul’a hizmet verdikten sonra 1980 senesinde hizmetine ara vermiştir. 2009 Yılında yeni bir vizyonla şirketleşerek ve marka tescilini alarak büyük bir atağa geçmiştir. Çağdaş ve yüksek teknoloji cihazlar ile 21.yüzyılın sağlık hizmetini siz kıymetli üyelerine sürekli olarak büyüyen ve gelişen hizmet ağıyla ulaştırmaya devam etmektedir.

İstanbul Laboratuvarları; Türkiye ye tek noktadan ve bölgesel olarak yüksek standartlarda sağlık laboratuvarı hizmetleri verilmesini sağlamak üzere kurulmuştur. İstanbul Laboratuvarları; grubun laboratuvar hizmetlerinin standart, daha bi hayli hızlı ve güvenilir olarak sağlanmasının yanında vizyonuna, tüm Türkiye’ye “Referans Laboratuvar” olarak hizmet vermesi de planlanmıştır.

İstanbul Laboratuvarı Acıbadem Merkez İletişim

İstanbul Laboratuvarı Acıbadem Merkez Telefon Numarası:  0 (216) 602-1212

İstanbul Laboratuvarı Acıbadem Merkez Adres

İstanbul Laboratuvarı Acıbadem Merkez Adresi:  Hasanpaşa Mah. Sarayardı Cad. 100/B Acıbadem

İstanbul Laboratuvarı Acıbadem Merkez Web Sitesi

www.labistanbul.com.tr

İstanbul Laboratuvarı Acıbadem Merkez Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir