İstanbul Laboratuvarı Şişli Telefon Numarası ve Adresi

İstanbul Laboratuvarı Şişli, İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunan İstanbul Laboratuvarı Şişli ile ilgili detaylar. Halaskargazi Cd. No:226 Şişli adresinde bulunan İstanbul Laboratuvarı Şişli kurumuna 0 (212) 631-1011 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Laboratuvarı Şişli Hakkında

İstanbul Laboratuvarı Türkiyenin ilk laboratuvarlarından olup; 1951 senesinde Sultanahmet’te kurulmuştur. 2009 Yılında yeni bir vizyonla şirketleşerek ve marka tescilini alarak büyük bir atağa geçmiştir. Çağdaş ve yüksek teknoloji cihazlar ile 21.yüzyılın sağlık hizmetini siz kıymetli üyelerine sürekli olarak büyüyen ve gelişen hizmet ağıyla ulaştırmaya devam etmektedir.

Laboratuvarımız çalışmaları, ilk aşama olan ISO -9001:2008 kalite sistem belgesini almaya hak kazanmıştır.

Sağlık Şirketimiz Mobil Sağlık, Laboratuvar ve Analiz, Checkup konularında ISO -9001-2008 Belgesine sahiptir. Aynı zamanda check-up hususunda ilk kalite belgesi alan firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

İstanbul Laboratuvarı, teknik altyapısı aracılığıyla ülkemizde yokluğu hissedilen, tıbbi veya endüstriyel amaçlı referans laboratuvar hizmetlerini, bunun yanı sıra tüm sağlık sektörü ile paylaşmaktadır. Tüm sağlık sektörüne fason laboratuvar hizmeti de vermekteyiz.

Kalite Standartlarımız Gereği; Laboratuvarımızda her türlü tetkik en üst düzeyde, daha da güvenilir ve doğru biçimde yapılabilmektedir. Uluslararası kalite kontrol programlarıyla, laboratuvarlarımızda sürekli olarak olarak testler güvence altında tutulmaktadır. Kalibrasyon ve kontrolleri sürekli olarak tekrarlanmaktadır.

İstanbul Laboratuvarlar Grubu Vizyonu ve hizmet ilkeleri ışığında öncü uygulamalarıyla sağlık sektörüne hizmete devam etmektedir. Yeni şubelerimiz size en yakın yerden hizmet verebilmek maksadıyla yakında zamanda hizmetinizde olacaktır. Anadolu ve büyük illerimize yönelik hizmet hedefimize ulaşmak için atılımlarımız ve çalışmalarımız süratle devam etmektedir.

İstanbul Laboratuvarı Şişli İletişim

İstanbul Laboratuvarı Şişli Telefon Numarası:  0 (212) 631-1011

İstanbul Laboratuvarı Şişli Adres

İstanbul Laboratuvarı Şişli Adresi:  Halaskargazi Cd. No:226 Şişli

İstanbul Laboratuvarı Şişli Web Sitesi

 www.labistanbul.com.tr

İstanbul Laboratuvarı Şişli Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir