İsveç Ayak Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

İsveç Ayak Sağlığı Merkezi, İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunan İsveç Ayak Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Rumeli Caddesi Villa İş Hanı No:4-6 A Blok Kat : 2 adresinde bulunan İsveç Ayak Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (212) 247-7432 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İsveç Ayak Sağlığı Merkezi Hakkında

İsveç Ayak Sağlığı, 1972 senesinde ayak sağlığı ve bakımı hususunda hizmet vermek üzere kurulmuştur. Türkiye’de ayak sağlığı hususunda çalışan ilk firmadır.

Bir aile şirketi niteliğindeki İsveç Ayak Sağlığı, 1972 senesinde 4 ortak aracılığıyla İstanbul-Teşvikiye’deki ilk yerinde kurulmuştur. 1983 senesinden bu yana Ayak Sağlığı Ticaret Ltd. Şti. adıyla Nişantaşı’ndaki yeni yerinde faaliyetini sürdürmektedir. İstanbul’un Anadolu yakasından gelen üyelerinin talebi üzerine 1997 senesinde Kadıköy Kızıltoprak’ta bir şube açılmıştır.

İsveç Ayak Sağlığı paramedikal bir kuruluş olup, özellikle değişik cins ayak problemlerinin teşhisi ve kendisi için tarif ettiği sınırlar içinde bu problemlerin giderilmesi ile uğraşır.

İsveç Ayak Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

İsveç Ayak Sağlığı Merkezi telefon numarası:  0 (212) 247-7432

İsveç Ayak Sağlığı Merkezi Adresi

İsveç Ayak Sağlığı Merkezi adresi: Cumhuriyet, Rumeli Cd. Villa İş Hanı D:4-6 A Blok, 34363 Nişantası/Şişli/İstanbul

İsveç Ayak Sağlığı Merkezi Web Sitesi

İsveç Ayak Sağlığı Merkezi resmi web sitesi: www.isvecayak.com

İsveç Ayak Sağlığı Merkezi Nasıl Gidilir? İsveç Ayak Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort