İvrindi Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

İvrindi Devlet Hastanesi, Balıkesir ilimizin İvrindi ilçesinde bulunan İvrindi Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Kurtuluş Mahallesi Hastane Caddesi adresinde bulunan İvrindi Devlet Hastanesi kurumuna 0 (266) 456-1138 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İvrindi Devlet Hastanesi Hakkında

Çağdaş dünya çapında en kutsal görevlerden biri olarak kabul gören sağlık hizmetini, insanlığa kaliteli bir biçimde sunmak, hastanemizin ana gayesidir. Sözüyle 1993 Yılında temeli atılan İvrindi Devlet Hastanesi 2003 senesinin Haziran ayında hizmete girmiş Mevki olarak Eski Balıkesir yolu Üzeri, Çamdibi mevkii 2811 metre2 üzerine kurulmuştur. İvrindi ilçesine hizmetlerini en iyi bir biçimde sürdürmeye çalışmayı prensib haline getiren hastanemiz bölge olarak hareketli, karmaşık ve değişken bir nüfusa sahip olması sebebiyle hasta sirkülasyonu da bi hayli fazla olması Yakın yerleşim yerleri olan köy ve şehir merkezleri gibi büyük bir alanadaki hastalarına en iyi kalitede ve en üst düzeyde sağlık hizmetini sunmak amacını güderek hizmet vermektedir.

Hastanemizdeki Sağlık Ekibimizde ; 1 Başhekim, 1 Başhekim Yrd., 1 Müdür, 3 Uzman Hekim, 3 Pratisyen Hekim, 1 Diş Hekimi, 1 Başhemşire, 1 Veri Haz. ve Kont. İşletmeni, 1 Tıbbi Sekreter, 9 hemşire, 15 ebe, 4 Sağlık Memuru, 2 Laboratuar Teknisyeni, 2 Röntgen Teknisyeni, 1 Şoför, 2 hizmetli ve 15 Sözleşmeli işçi olmak üzere 64 kişi görev yapmaktadır. 1 Ambulans ile acil hizmetler yürütülmektedir.

Üstün teknoloji laboratuarlar cihazları, tıbbi görüntüleme ve tanı üniteleri, çoğu branşlarda poliklinik hizmetleri, yataklı tedavi üniteleri, eczane, acil servis hizmetleri ile 24 saat 365 gün hizmet veren hastanemizde sizlere sağlıklı ve mutlu bir yaşam için zemin hazırlamaktan dolayı gurur duyuyoruz.

İvrindi Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

İvrindi Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. İvrindi Devlet Hastanesi, Balıkesir ili İvrindi ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İvrindi Devlet Hastanesi Doktorları

İvrindi Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız

İvrindi Devlet Hastanesi Telefon Numarası

İvrindi Devlet Hastanesi Telefon Numarası 0 (266) 456-1138

İvrindi Devlet Hastanesi Adresi

İvrindi Devlet Hastanesi Adresi Kurtuluş Mahallesi Hastane Caddesi

İvrindi Devlet Hastanesi Web Sitesi

İvrindi Devlet Hastanesi Web Sitesi https://ivrindidh.saglik.gov.tr/

İvrindi Devlet Hastanesi Yol Tarifi

İvrindi Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir