İzmir Eğitim Diş Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

İzmir Eğitim Diş Hastanesi, İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan İzmir Eğitim Diş Hastanesi ile ilgili detaylar. Sümer Mah. 451. Sok. Konak adresinde bulunan İzmir Eğitim Diş Hastanesi kurumuna 0 (232) 441-8181 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İzmir Eğitim Diş Hastanesi Hakkında

Hastanemiz Diş Tedavi ve Protez Merkezi olarak 1981 Yılında Yeşilyurt Atatürk Sağlık Sitesinin bahçesindeki ek binada hizmete girdi, 1983 yılı Nisan ayında bugünkü binasının birinci katına taşındı ve aynı yıl Diş Hastanesi ünvanını alarak şimdiye kadar kesintisiz olarak İzmir ve Ege Bölgesine hizmet vermeye devam etmektedir. 1986 senesinde gece Acil Diş Kliniği hizmete girdi.

1989 senesinde Hastanemiz bünyesinde Ortodonti hastalarının nasıl tedavi edileceğine yönelik olarak Eğitim Ortodonti kliniği kuruldu. İzmir ili ve Ege bölgesinde Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi ile birlikte 3. basamak Ağız ve Diş Sağlığı hizmeti veren iki kurumdan birisi olan hastanemize Sağlık Bakanlığı aracılığıyla 12 Eylül 1990 senesinde Türkiye’de yine bir ilk olarak Eğitim Diş Hastanesi ünvanı verildi. Hastanemiz 1997 senesinde bilgisayarla tam otomasyona geçti.

2007 senesinde Türkiye’de bir ilk ve tek olan Çocuk Diş Cerrahisi Kliniği hizmet vermeye başladı. Hastanemiz haftada 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir.

Buca Semt Polikliniği Vali Rahmibey Mh. Özmen Cd. Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hast. Bahçesi Buca adresinde hizmete girmiştir. Balçova Semt Polikliniği Mithat Paşa Caddesi No:9/A Eğitim Mahallesi Balçova adresinde hizmet vermektedir.

İzmir Eğitim Diş Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Endodonti
  • Mesaj anahtarı [“veri.klinikAdi.104”] bulunamamıştır!

İzmir Eğitim Diş Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. İzmir Eğitim Diş Hastanesi, İzmir ili Konak ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İzmir Eğitim Diş Hastanesi Doktorları

İzmir Eğitim Diş Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

İzmir Eğitim Diş Hastanesi Telefon Numarası

İzmir Eğitim Diş Hastanesi Telefon Numarası0 (232) 441-8181

İzmir Eğitim Diş Hastanesi Adresi

İzmir Eğitim Diş Hastanesi Adresi:  Sümer Mah. 451. Sok. Konak

İzmir Eğitim Diş Hastanesi Web Sitesi

İzmir Eğitim Diş Hastanesi Web Sitesi: https://izmiredh.saglik.gov.tr/

İzmir Eğitim Diş Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir