İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Kocaeli ilimizin İzmit ilçesinde bulunan İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile ilgili detaylar. Karadenizliler Mahallesi Elmatepe Caddesi No:57 adresinde bulunan İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi kurumuna 0 (262) 319-5080 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Hakkında

Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları dalında 200 yatak kapasiteyle bölge halkına hizmet veren hastanemiz 06/07/2007 senesinde faaliyete geçmiştir. 18/06/2013 tarihinde İzmit Seka Devlet Hastanesi ile tıbbi, idari ve mali olarak birleşerek 520 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Hastanemizde ana dallar olan Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları branşlarının bunun yanında Çocuk Cerrahisi, Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi, Çocuk Nörolojisi yan dallarında da sağlık hizmeti verilmektedir.

İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Telefon Numarası

İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları telefon numarası:  0 (262) 319-5080

İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Adresi

İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları adresi: Karadenizliler, 41310 İzmit/Kocaeli

İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Nasıl Gidilir? İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir