Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi, Bursa ilimizin Nilüfer ilçesinde bulunan Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi ile ilgili detaylar. Fethiye Mah. Alev Sok. No:10 D:16-17-18 adresinde bulunan Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi kurumuna 4442779 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi Hakkında

Jinemed Bursa 2006 senesinden bu yana sizlere hizmet vermektedir. Merkezimiz yardımcı üreme teknikleri ve kadın sağlığına dair her hususta siz hastalarımızın yanındadır.

Jinemed Bursa dalında Türkiye’de referans gösterilen sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir. İleri Tıp Teknolojisine sahip Jinemed Bursa; kısırlık nasıl tedavi edileceği, riskli gebelik takipleri, tüp bebek, mikrocerrahi, vajinismus, menopoz, kadın hastalıkları konularında her zaman Bursa’nın ve Bursalıların ilk tercihlerinden olmuştur.

Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi Telefon Numarası

Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi telefon numarası: 4442779

Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi Adresi

Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi adresi:  Fethiye, Firuze Sokak No:10 D:17, 16050 Nilüfer/Bursa

Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi Web Sitesi

Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi resmi web sitesi: www.jinemedbursa.com

Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi Nasıl Gidilir? Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir