Kadirli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Kadirli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Osmaniye ilimizin Kadirli ilçesinde bulunan Kadirli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Cemalpaşa Mah. 1622 Sok. No:8 Kadirli adresinde bulunan Kadirli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (328) 717-0083 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kadirli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Kadirli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Kadirli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Osmaniye ili Kadirli ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için Kadirli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kadirli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Kadirli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Kadirli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Kadirli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Kadirli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (328) 717-0083

Kadirli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Kadirli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Cemalpaşa Mah. 1622 Sok. No:8 Kadirli

Kadirli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Kadirli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://kadirliadsm.saglik.gov.tr/

Kadirli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir