Kağızman Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Kağızman Devlet Hastanesi, Kars ilimizin Kağızman ilçesinde bulunan Kağızman Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Şahindere Mah. Imam Hasan Acara Cad. adresinde bulunan Kağızman Devlet Hastanesi kurumuna 0 (474) 351-6841 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kağızman Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz ana binası 2005 Aralık ayında faliyete geçmiş olup ortalama 2540 m2 kapalı alana sahiptir. Zemin katta acil servis ve idari birimler ile 2. ve 3. katta yataklı servisler, ameliyathane ve hemodiyaliz ünitesi mevcuttur. 2006 aralık ayında ameliyathanemiz, 2007 ekim ayında hemodiyaliz ünitesi, 2009 şubat ayında endoskopi ünitesi hizmete açılmıştır.

Hastanemiz ek binası 1546 m2 kapalı alana sahip olup, 2011 Ocak ayında faaliyete geçmiştir. Ek bina 15 poliklinik odası, radyoloji ve laboratuar ünitesi olarak hizmet vermektedir.

Hastanemizde hormon, hemogram, koagülasyon, sedimantasyon, idrar biyokimyası ve biyokimya cihazları bulunmaktadır. Direkt grafi, doppler ultrason ve ultrasonografi cihazları mevcuttur.

Hastanemize Genel Cerrahi, Kadın Doğum ve Ortopedi branşlarıyla alakalı açık ve kapalı (laparoskopik) ameliyatlar yapılmaktadır. Yenidoğan sarılığı nasıl tedavi edileceği için mevcut 4 adet fototerapi cihazına ek olarak 1 adet yoğun fototerapi cihazı ve yeni doğanlar için 3 adet küvöz alınmıştır. Hastanemizde 2 adet ambulans ve 1 adet evde bakım hizmeti aracı bulunmaktadır.

Kağızman Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Üroloji

Kağızman Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Kağızman Devlet Hastanesi, Kars ili Kağızman ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kağızman Devlet Hastanesi Doktorları

Kağızman Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Kağızman Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Kağızman Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (474) 351-6841

Kağızman Devlet Hastanesi Adresi

Kağızman Devlet Hastanesi Adresi:  Şahindere Mah. Imam Hasan Acara Cad.

Kağızman Devlet Hastanesi Web Sitesi

Kağızman Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://kagizmandh.saglik.gov.tr/

Kağızman Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir