Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kahramanmaraş ilimizin Dulkadiroğlu ilçesinde bulunan Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Recep Tayyip Erdoğan Blv. 73051. Sok. No:2 adresinde bulunan Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (344) 236-6825 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

01/03/2004 tarihinde AÇSAP binasında hizmet vermeye başlayan merkezimiz 2008 senesinde temeli atılan yeni binasında 10/07/2010 tarihinden ibu yana hizmet vermekledir.

Kurumumuz 30.000 m2 alan üzerine kurulu 62 poliklinik odası, 1 ameliyathanesi, merkezi sterilizasyon ünitesi, dijital görüntüleme merkezi, güler yüzlü ve her geçen gün kendini geliştiren personeli ile bölgemiz insanına hizmet vermeye devam etmektedir.

Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kahramanmaraş ili Dulkadiroğlu ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (344) 236-6825

Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Recep Tayyip Erdoğan Blv. 73051. Sok. No:2

Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://kahramanmarasadsh.saglik.gov.tr/

Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir