Kale Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Kale Devlet Hastanesi, Denizli ilimizin Kale ilçesinde bulunan Kale Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Cevherpaşa Mah. Hastane Cad. No:1 adresinde bulunan Kale Devlet Hastanesi kurumuna 0 (258) 671-3055 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kale Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 22/03/1989 Tarihinde 1785 sayılı kanun ile hizmet vermekte olan Merkez Sağlık Ocağı ile eski binada brüt 623 metre kare kapalı alanda hizmet vermeye başlamış, 18/05/2005 tarihinde şimdiki yeni binaya taşınılmıştır. Yeni binanın A blok oturma alanı 589 metre kare, B blok oturma alanı 361 metre kare ve toplam kapalı alan 3, 439 metrekaredir.

1994 senesinde inşaasına başlanan Kale Devlet Hastanesi Mayıs 2005 tarihinde geçici kabulu yapılarak hizmete açılmıştır. Aralık 2009 tarihi itibari ile kesin kabul işlemleri başlamıştır.

Kale Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Kale Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Kale Devlet Hastanesi, Denizli ili Kale ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kale Devlet Hastanesi Doktorları

Kale Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Kale Devlet Hastanesi Telefon Numarası 

Kale Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (258) 671-3055

Kale Devlet Hastanesi Adresi

Kale Devlet Hastanesi Adresi:  Cevherpaşa Mah. Hastane Cad. No:1

Kale Devlet Hastanesi Web Sitesi

Kale Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://kaledh.saglik.gov.tr/

Kale Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Kale Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort