Kalecik Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Kalecik Devlet Hastanesi, Ankara ilimizin Kalecik ilçesinde bulunan Kalecik Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. adresinde bulunan Kalecik Devlet Hastanesi kurumuna 0 (312) 857-2523 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

Kalecik Devlet Hastanesi Hakkında

1940’lı senelerda yapılan 3 katlı ana binaya 1998 senesinde Tekel binası kiralanmıştır. 2002 senesinde Sağlık Ocağı Lojmanı tadilatı yapılarak Hastaneye dahil edilmiştir. 2005 senesinde ana bina ile Sağlık Ocağı Lojmanından çevrilen ek bina birleştirilmiştir. 2006 senesinde Hastane’nin karşısında olan eski Sağlık Ocağı binası tadilat yapılarak Diyaliz Ünitesi olarak açılmıştır. Lakin diyaliz hasta sayılarının yetersiz olması sebebiyle 2006 Eylül ayında Diyaliz Ünitesi kapatılmıştır. 1998 senesinde tekelden kiralanan idari bölümler binası 2007 senesinde maliye bakanlığınca hastanemize tahsis edilmiştir.

Halen üç ayrı binada hizmet veren Hastanemizde servisler ana binada, idari bölümler tekelden alınan binada, acil servis, poliklinikler, röntgen ve laboratuar hizmetleri de Sağlık Ocağı lojmanından çevrilen binada, muhasebe ve ambar birimleri de diyaliz ünitesi kapatıldıktan sonra boşalan binada hizmet sağlamaktadır.

Kalecik Devlet Hastanesi Bölümleri

Kalecik Devlet Hastanesi Doktorları

Kalecik Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (312) 857-2523

Kalecik Devlet Hastanesi Adresi

Kalecik Devlet Hastanesi Web Sitesi: www.kalecikhastanesi.gov.tr

Kalecik Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Kalecik Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort