Kangal Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Kangal Devlet Hastanesi, Sivas ilimizin Kangal ilçesinde bulunan Kangal Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Gürsel Mah., Divriği Yolu Üzeri, No:92 adresinde bulunan Kangal Devlet Hastanesi kurumuna 0 (346) 457-3217 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kangal Devlet Hastanesi Hakkında

İlçemizde ilk hastane 1974 senesinde Yeni mahalle’de sağlık merkezi binasında açılmıştır. 30 yıl süre ile bu binada hizmet veren kurumumuz, dönemin sağlık bakanı talimatı ile yapımına hız verilen ve 2004 senesinde sona eren Sularbaşı mahallesi, Sivas – Malatya Karayolu üzerinde ki yeni binasına geçmiştir. 25 yataklı Sağlık Merkezi olarak yapılan binanın tıbbi ve demirbaş donanımını Sabancı Vakfı karşıladığından dolayı Hastanenin ismi 2004 senesinde Kangal Sabancı Devlet Hastanesi olarak değiştirilmiştir. 5 yıl süre ile bu binada hizmet veren kurumumuz, ilçemiz Gürsel Mahallesi’nde yapımı sona eren 10072 m2 arsa üzerinde 3500 m2 kapalı alan sahip yeni hizmet binasına 2009 senesinde taşınarak tekrar Kangal Devlet Hastanesi ismini almıştır.

Hastanemiz de Acil Polikliniği Genel Cerrahi Polikliniği, Dahiliye Polikliniği, Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği, Diyaliz Servisi, Diş Polikliniği, Laboratuvar ve Radyoloji Bölümleri ile halkımıza hizmete devam etmekteyiz.

Kangal Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Kangal Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Kangal Devlet Hastanesi, Sivas ili Kangal ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kangal Devlet Hastanesi Doktorları

Kangal Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Kangal Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Kangal Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (346) 457-3217

Kangal Devlet Hastanesi Adresi

Kangal Devlet Hastanesi Adresi:  Gürsel Mah., Divriği Yolu Üzeri, No:92

Kangal Devlet Hastanesi Web Sitesi

Kangal Devlet Hastanesi Web Sitesi:

Kangal Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort