Kapaklı Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Kapaklı Devlet Hastanesi, Tekirdağ ilimizin Kapaklı ilçesinde bulunan Kapaklı Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. İsmetpaşa Mah. Bülent Ecevit Cad. adresinde bulunan Kapaklı Devlet Hastanesi kurumuna 0 (282) 758-3722 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kapaklı Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 1999 senesinde Çerkezköy 82.yıl Devlet Hastanesi olarak açılmış ve 2016 yılına kadar Çerkezköy Devlet Hastanesi Dahili Bilimler Binası olarak hizmet vermeye devam etmiştir.

27 Mart 2017 Tarihinde Kapaklı Devlet Hastanesi olarak açılışı yapılmış ve 77 yataklı olarak Acil servis, Dahiliye Polikliniği, Genel Cerrahi Polikliniği, Kadın Doğum Polikliniği, Diş Polikliniği, Ameliyathane birimleri ve bunun bunun yanında 100 personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Hastanemiz Toplam 3500 m2 kapalı alan, 875 m2 oturma alanı ve 250 araç Otopark kapasitesi ile bölgemizin halkına hizmet vermektedir.

Kapaklı Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Psikiyatri

Kapaklı Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Kapaklı Devlet Hastanesi, Tekirdağ ili Kapaklı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kapaklı Devlet Hastanesi Doktorları

Kapaklı Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Kapaklı Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Kapaklı Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (282) 758-3722

Kapaklı Devlet Hastanesi Adresi

Kapaklı Devlet Hastanesi Adresi:  İsmetpaşa Mah. Bülent Ecevit Cad.

Kapaklı Devlet Hastanesi Web Sitesi

Kapaklı Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://kapaklidh.saglik.gov.tr/

Kapaklı Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort