Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Karabük ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Zonguldak Cad. Çağrı Yapı İş Merkezi B Blok Kat:1-2 adresinde bulunan Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (370) 424-2096 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Bakanlığımızın 06-10-2006 tarih ve 7947 sayılı olurları ile kurulan, 30 Ünit kapasiteli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Hürriyet Mah. Zonguldak cad. Çağrı Yapı Kooperatifinde 3600 m2 alanda 1-2. katta hizmet vermektedir.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz İlimizde bulunan tüm Diş Hekimliği hizmetlerini tek çatı altında toplayarak, 07-05-2007 tarihinde hasta kabulüne başlamıştır.

Merkezimizde Mayıs 2008 itibariyle “Hekim Seçme Hakkı” uygulanmaya başlanmıştır. Bu uygulamayla hastalarımızın bütün tedavi süreçlerini seçtikleri aynı hekim gerçekleştirebilmektedir.

Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Karabük şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (370) 424-2096

Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Zonguldak Cad. Çağrı Yapı İş Merkezi B Blok Kat:1-2

Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://karabukadsh.saglik.gov.tr/

Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort