Karabük Yenice Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Karabük Yenice Devlet Hastanesi, Karabük ilimizin Yenice ilçesinde bulunan Karabük Yenice Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. İsmetpaşa Mah. Doruk Sok. No:1 adresinde bulunan Karabük Yenice Devlet Hastanesi kurumuna 0 (370) 766-4606 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Karabük Yenice Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz Karabük iline 30 km, Yenice ilçe merkezine 3 km uzaklıkta İsmetpaşa mahallesinde, iki kat, iki bloktan oluşan, betonarme ile çevrili, bahçesi kısmen ağaçlarla kaplı, 5000 m2’ye kurulmuş, 25 yataklı Devlet Hastanesi olarak TC Sağlık Bakanlığı aracılığıyla 2002 senesinde yaptırılmıştır.

HASTANEMİZ SERVİSLERİ

a) Acil ve Diğer Poliklinik Hizmetleri

Acil poliklinikte toplam 4 Pratisyen Hekim, 4 hemşire, 1 Sağlık Memuru ile kesintisiz hizmet verilmektedir. Acil poliklinikte; acil müdahale, muayene, pansuman, EKG ve enjeksiyon yapılmaktadır. Ayrıca Karabük İl Komuta Kontrol Merkezine bağlı B tipi acil sağlık hizmetleri 5 ATT ile verilmektedir.

Acil polikliniğin dışında Dahiliye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi, Uzman Aile Hekimi, Diş polikliniği, olmak üzere 6 poliklinik mevcuttur. Hastanemizde diyaliz servisi bulunmaktadır.

b) Laboratuar

Hastanemiz laboratuarında 4 laboratuar teknisyeni görev yapmaktadır. Laboratuarda biyokimya, hormon, hemogram, koagülasyon testleri, idrar, gaita mikroskobisi yapılmaktadır.

c) Radyoloji:

Hastanemizde 1 adet röntgen teknisyeni görev yapmaktadır. Mevcut usx-ray sedecal 125 KV, 300 mA tek tüp tek yüzer masalı yüksek frekanslı akciğer röntgen cihazı ve otomatik banyo cihazı kullanılmaktadır. 1 adet ultrason mevcuttur.

d) Ameliyathane

Ameliyathane hizmetleri Genel Cerrahi Uzman hekimin sorumluluğunda 1 adet Anestezi Teknisyeni, 1 hemşire, 1 hizmetli ve 1 temizlik şirketi elemanı hizmet vermektedir. Ameliyathanede 1 adet ameliyat odası bulunmaktadır. Ameliyathanede 1 adet anestezi cihazı, 1 adet ameliyat masası, 1 adet sterilizatör, 1 adet otoklav, 1 adet ameliyat tavan lambası, 1 adet elektrokoter cihazı ve 1 adet aspiratör bulunmaktadır.

e) Endoskopi ünitesi

Endoskopi Ünitesinde Genel Cerrahi Uzman aracılığıyla Üst Gis Endoskopi ve Rektoskopi yapılmaktadır.

Karabük Yenice Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Karabük Yenice Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Karabük Yenice Devlet Hastanesi, Karabük ili Yenice ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Karabük Yenice Devlet Hastanesi Doktorları

Karabük Yenice Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Karabük Yenice Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Karabük Yenice Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (370) 766-4606

Karabük Yenice Devlet Hastanesi Adresi

Karabük Yenice Devlet Hastanesi Adresi:  İsmetpaşa Mah. Doruk Sok. No:1

Karabük Yenice Devlet Hastanesi Web Sitesi

Karabük Yenice Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://karabukyenicedh.saglik.gov.tr/

Karabük Yenice Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort