Karadeniz Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Karadeniz Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Zonguldak ilimizin Karadeniz Ereğli ilçesinde bulunan Karadeniz Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Kavaklık Mah. Prof. Muammer Aksoy Cad. 72/201 adresinde bulunan Karadeniz Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (372) 323-5100 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Karadeniz Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Merkezimiz çalışma saatleri hafta içi 08:00 – 17:00 dir. Salı ve Perşembe günleri 17:00 – 18:00 arası mesai dışı çalışma yapılmaktadır. Acil polikliniği 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Merkezimizde; dişlerin periapikal (tek-tek) yahut panoramik (tüm çene) röntgenleri çekilmektedir. Çürük dişlerin kanal ve dolgu tedavileri yapılmaktadır. Ağızda ki diş noksanlıklerinin giderilmesi için uygun olan sabit yahut hareketli protez yapılmaktadır. Diş taşı temizliği ve küretajı yapılmaktadır.

Normal diş çekimleri, gömülü diş çekimleri, implant işlemleri ve ağız içinde gereken tüm cerrahi işlemler yapılmaktadır. 0-13 yaş arası çocukları çekim, dolgu ve koruyucu tedavilerden fissür örtülmesi ve flor uygulaması işlemleri yapılmaktadır.

Karadeniz Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Karadeniz Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Karadeniz Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Zonguldak ili Karadeniz Ereğli ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Karadeniz Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Karadeniz Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Karadeniz Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Karadeniz Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (372) 323-5100

Karadeniz Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Karadeniz Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Kavaklık Mah. Prof. Muammer Aksoy Cad. 72/201

Karadeniz Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Karadeniz Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://karadenizeregliadsm.saglik.gov.tr/

Karadeniz Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir