Karaisalı Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Karaisalı Devlet Hastanesi, Adana ilimizin Karaisalı ilçesinde bulunan Karaisalı Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Yeni Mahalle Cumhuriyet Caddesi Karaisalı adresinde bulunan Karaisalı Devlet Hastanesi kurumuna 0 (322) 551-2524 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Karaisalı Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz ilçenin merkezinde ana cadde üzerinde kurulmuş olup, toplam 3756 metre kare alana sahiptir. Hastane 25 yataklı olup üç bloktan bir araya gelmektedir.

Oturum alanı 1027 metre kare toplam kapalı alan ise 2127 metre karedir. Bina 1954 senesinde sağlık merkezi olarak inşa edildi ve 1994 senesinde hastaneye dönüştürüldü yığma taş yapısındadır. En son olarak 2003 senesinde acil servis binası ek olarak inşa edilmiştir.

Fiziki yapısı günümüz şartlarında sağlıkta dönüşüm projesi çerçevesindeki standartları karşılamakta uzak olup Bakanlığımızca yeni bir Hastane inşaatına karar verilmiştir.

Karaisalı Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Karaisalı Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Karaisalı Devlet Hastanesi, Adana ili Karaisalı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Karaisalı Devlet Hastanesi Doktorları

Karaisalı Devlet Hastanesi doktorları için tıklayınız.

Karaisalı Devlet Hastanesi İletişim

Karaisalı Devlet Hastanesi Telefon Numarası:  0 (322) 551-2524

Karaisalı Devlet Hastanesi Adres

Karaisalı Devlet Hastanesi Adresi:  Yeni Mahalle Cumhuriyet Caddesi Karaisalı

Karaisalı Devlet Hastanesi Web Sitesi

Resmi web sitesi https://karaisalidh.saglik.gov.tr/

Karaisalı Devlet Hastanesi Yol Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort