Karakoçan Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Karakoçan Devlet Hastanesi, Elazığ ilimizin Karakoçan ilçesinde bulunan Karakoçan Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Kırkpınar Mahallesi Hastane Cad. adresinde bulunan Karakoçan Devlet Hastanesi kurumuna 0 (424) 711-2502 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Karakoçan Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz inşaatına 19-06-1987 senesinde başlanmış olup 01-11-1990 tarihinde Sağlık Bakanlığınca kabulü yapılmıştır. 1991 Yılından ibu yana aktif olarak hizmet vermeye devam etmektedir. 2004 senesinde Karakoçan’ın yardım sever halkının katılımlarıyla 4 tane özel oda düzenlenmiştir. 2007 yılı Ocak ayında Hemodiyaliz ünitesi hastanemize katılmıştır. 1996 Yılına kadar yalnızca pratisyen hekimlerle, hizmet veren hastanemiz sonraki senelerda rotasyonla gelen uzman hekimlerle çalışmakta iken şu an itibariyle 5 aktif uzman hekimin çalışmasıyla daha yeterli hizmet sağlamaktadır.

Hastane binası; zemin kat ile birlikte üç katlı olup her kat 893 metrekaredir. Lojman ve yan tesisleri bulunmamaktadır. Hastanemiz; 35 Yataklı bir hastane olup; Dahiliye, Kadın-Doğum, Genel Cerrahi, Anestezi, Çocuk Hastalıkları bölümünde poliklinik ve yatış yapılarak tedavi hizmeti sunar, Diş polikliniği 08-16 saatleri içinde, Acil polikliniği, laboratuar, röntgen birimleri 24 saat kesintisiz hizmet verir. Hemodiyaliz ünitesi fiziki ve teknolojik donanımı en üst düzeyde yapılandırılarak haftanın 3 günü hizmet vermektedir. Hastanemiz bunun yanı sıra 112-B statüsünde Acil hizmeti vermektedir. Görüntülü hizmetin artırılması için Hastanemizde görüntüleme metotlarınden röntgen ve USG cihazı kullanılmaktadır.

Karakoçan Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Karakoçan Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Karakoçan Devlet Hastanesi, Elazığ ili Karakoçan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Karakoçan Devlet Hastanesi Doktorları

Karakoçan Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Karakoçan Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Karakoçan Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (424) 711-2502

Karakoçan Devlet Hastanesi Adresi

Karakoçan Devlet Hastanesi Adresi:  Kırkpınar Mahallesi Hastane Cad.

Karakoçan Devlet Hastanesi Web Sitesi

Karakoçan Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://karakocandh.saglik.gov.tr/

Karakoçan Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Karakoçan Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir