Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Karaman ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Piri Reis Mah. Atatürk Bulvarı No:19 adresinde bulunan Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (338) 214-1328 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2008 senesinde 20 ünit kapasiteli olarak hizmet vermeye başlamıştır. Merkezimiz 24 Nisan 2017 tarihinden ibu yanade mevcut binamızın yetersizliği nedeni ile eski 82. Yıl Devlet Hastanesi Hizmet binasında gerekli tadilatlar yapılarak hizmet vermeye başlamıştır.

Amacımız; hastalarımıza güler yüzlü yaklaşımla modern tıbbi teşhis ve tedavi metotlarıni uygulayarak hizmet verirken, mesleki bilimsel faaliyetlerle hekimlerimizin bilgi donanımını arttırarak, toplumun ağız ve diş sağlığını korumak, ağız diş sağlığı ile ilgili poblemleri çağdaş bilimsel metotlarla çözmek ve hastalarımızı sağlığına kavuşturmak, bütün bu sağlık hizmetlerini uygularken insan haklarına saygılı, güler yüzlü yaklaşımla hasta ve çalışan tatminiyetini sağlamaktır.

Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Karaman şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (338) 214-1328

Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Piri Reis Mah. Atatürk Bulvarı No:19

Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://karamanadsm.saglik.gov.tr/

Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir