Karapürçek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Karapürçek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ankara ilimizin Altındağ ilçesinde bulunan Karapürçek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Karapürçek Mah. 518. Cadde No:2 adresinde bulunan Karapürçek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (312) 375-0242 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Karapürçek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Karapürçek Mahallesi’nde hizmet vermeye başlayan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz 27 Nisan 2015 tarihinde hizmete başlamıştır. Karapürçek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 6 bin 100 metrekare kapalı alanda 3 kat üzerine kuruludur. Merkez, 32 diş üniti ile hizmet vermektedir.

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Karapürçek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Karapürçek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ankara ili Altındağ ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Karapürçek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Karapürçek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Karapürçek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Karapürçek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (312) 375-0242

Karapürçek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Karapürçek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Karapürçek Mah. 518. Cadde No:2

Karapürçek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Karapürçek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://karapurcekadsm.saglik.gov.tr/

Karapürçek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort