Kargı Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Kargı Devlet Hastanesi, Çorum ilimizin Kargı ilçesinde bulunan Kargı Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Orta Mah. Pazar Meydanı No:6 adresinde bulunan Kargı Devlet Hastanesi kurumuna 0 (364) 651-2012 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kargı Devlet Hastanesi Hakkında

2014 yılı senesinde temeli atılan Kargı Devlet Hastanesinin 2015 senesinde hizmete açılmıştır. Adını, Kargı’da 14 yıl belediye başkanlığı yapan Ahmet Hamdi Akpınar’dan alan hastanemiz toplam 10 bin 225 metre arsa üzerine inşaa edilmiş olup, 5 bin 735 metre kapalı alanı bulunmaktadır.

30 yatak kapasiteli Kargı Ahmet Hamdi Akpınar Devlet Hastanesi’nin bünyesinde; ameliyathane, genel yoğun bakım, acil servis, poliklinikler, diyaliz merkezi ve 63 araç kapasiteli otopark gibi çeşitli bölümler bulunmaktadır.

Kargı Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Kargı Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Kargı Devlet Hastanesi, Çorum ili Kargı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kargı Devlet Hastanesi Doktorları

Kargı Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Kargı Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Kargı Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (364) 651-2012

Kargı Devlet Hastanesi Adresi

Kargı Devlet Hastanesi Adresi:  Orta Mah. Pazar Meydanı No:6

Kargı Devlet Hastanesi Web Sitesi

Kargı Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://kargidh.saglik.gov.tr/

Kargı Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Kargı Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort