Karlıova Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Karlıova Devlet Hastanesi, Bingöl ilimizin Karlıova ilçesinde bulunan Karlıova Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Yeşlyurt Mh. Erzurum Yolu Üzeri 3.km adresinde bulunan Karlıova Devlet Hastanesi kurumuna 0 (426) 511-2266 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Karlıova Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 30 yataklı Devlet Hastanesi olup 09/07/2010 tarihinde hizmete girmiştir. İlçe Merkezine 3 km uzaklıkta inşa edilmiştir.

Hastane binamız 4 kat üzerine 12000m2 toplam kapalı alana sahip olup, 4 bloktan bir araya gelmektedir. Hastanemizde 11 poliklinik odası, tek yataklı ve 2 yataklı odalar şeklinde olmak üzere 36 adet yatan hasta odası ve 12 adet yoğun bakım yatağı bulunmaktadır. Ayrıca 3 ameliyat salonu bulunmaktadır.

Karlıova İlçe Hastanesi; İlçe merkezinde ortalama 10.000, bağlı 47 köyüyle ortalama 35.000 nüfusa hizmet vermektedir. Bu sayı yaz aylarında göçebelerin gelmesiyle ve büyük şehirler ile yurtdışından gelen vatandaşlarla birlikte 50.000’i aşmaktadır.

Karlıova Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Karlıova Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Karlıova Devlet Hastanesi, Bingöl ili Karlıova ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Karlıova Devlet Hastanesi Doktorları

Karlıova Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Karlıova Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Karlıova Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (426) 511-2266

Karlıova Devlet Hastanesi Adresi

Karlıova Devlet Hastanesi Adresi:  Yeşlyurt Mh. Erzurum Yolu Üzeri 3.km

Karlıova Devlet Hastanesi Web Sitesi

Karlıova Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://karliovadh.saglik.gov.tr/

Karlıova Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Karlıova Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir