Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İzmir ilimizin Karşıyaka ilçesinde bulunan Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Demirköprü Mah. 6178/2 Sk. No:3 adresinde bulunan Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (232) 444-3543 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Kurumumuz 1995 senesinin Nisan ayında Karşıyaka Devlet Hastanesi’ne bağlı Diş Tedavi ve Protez merkezi olarak faaliyete başlamıştır. Sağlık Bakanlığı’nın 27 Aralık 1999 tarihli onaylarıyla Türkiye’de o güne kadar kurulan 10. bağımsız Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak Karşıyaka Demirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi adıyla bağımsız Başhekimlik statüsüne kavuştu.

14 Ocak 2008 tarihinde Çiğli ilçesinde merkezimize bağlı 8 diş ünitlik Çiğli Diş Tedavi ve Protez Merkezi açıldı. Bu merkezimiz 2010 yılı başında 12 diş ünitlik kapasite ulaşmıştır. Bütün bu süreçler sonunda bugün toplam diş üniti sayımız 48′ e ulaştırmış bulunmaktadır. Merkezimiz bünyesinde 50 Diş Hekimi, 37 Diş Teknisyeni, 11 Hemşire, 2 Sağlık Memuru, 1 Röntgen Tekn., 15 İdari Personel, ve 88 Sözleşmeli personelle (Veri Kayıt, Temizlik, Güvenlik) birlikte geniş bir aileyi barındırmaktadır.

Ocak 2007 tarihinde T. C. Sağlık Bakanlığı’nca yayına giren Performans ve Kalite Yönergesi ışığında yapılan çalışmalar, iyileştirilmeler ve İl Kalite Koordinatörlüğü’nün yaptığı denetimler sonucu kurumumuzun belgelendirmeye hazır olduğu görüşünün teşvikiyle Toplam Kalite Yönetim Sistemi çalışmalarına başlanıldı. Yapılan dış denetim sonucu Kasım 2007’de ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi sertifikası alındı.

Merkezimizin resmi adı; T. C. Sağlık Bakanlığı’nın 25-02-2009 tarihli onayı ile “Demirköprü” ibaresi çıkartılarak “Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi” resmi adı kullanılmaya başlanmıştır.

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (232) 444-3543

Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Demirköprü Mah. 6178/2 Sk. No:3

Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi:

Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir