Kayseri Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Kayseri Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kayseri ilimizin Melikgazi ilçesinde bulunan Kayseri Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Hürriyet Mah. Kılıçkaya Cad. No:10 adresinde bulunan Kayseri Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (352) 355-1515 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kayseri Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Merkezimiz Kayseri’li hayırsever iş adamı Hüseyin Bayraktar aracılığıyla, eşi Nimet Bayraktar adına 2005 senesinde yaptırılmıştır. Kayseri Hürriyet Mahallesi’nde Melikgazi Belediyesi’ne ait 5 dönüm arazi üzerine inşa edilen, İstanbul ve Ankara’dan sonra Türkiye’nin en büyük üçüncü merkezi olan Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Haziran 2005’te tamamlanarak İl Sağlık Müdürlüğü’ne teslim edilmiştir.

Kayseri ve çevre illere ağız ve diş sağlığı hususunda hizmet veren Merkezde Diş Çekimi ve Cerrahisi, Protez, Tedavi ve Ortodonti branşlarında hizmet veriliyor.

5 katta toplam 2600 m²’lik bir binada Ekim 2005 tarihinden bu yana hasta kabul ediyor. 51’i diş hekimi olmak üzere toplam 127 sağlık personeli ile günde 1200 hastanın sağlık kontrolü ve nasıl tedavi edileceğinin yapılabildiği merkezimizde 24 saat acil durumlara da müdahale edilebiliyor.

Kayseri Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Endodonti

Kayseri Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Kayseri Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kayseri ili Melikgazi ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kayseri Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Kayseri Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Kayseri Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Kayseri Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (352) 355-1515

Kayseri Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Kayseri Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Hürriyet Mah. Kılıçkaya Cad. No:10

Kayseri Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Kayseri Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://kayseriadsh.saglik.gov.tr/

Kayseri Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort