Keçiborlu Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Keçiborlu Devlet Hastanesi, Isparta ilimizin Keçiborlu ilçesinde bulunan Keçiborlu Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Tuzla Mah. Sağlık Sok. Hizmet Binası adresinde bulunan Keçiborlu Devlet Hastanesi kurumuna 0 (246) 541-3708 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Keçiborlu Devlet Hastanesi Hakkında

İlçemiz Sağlık Müdürlüğü bünyesinde bulunan Devlet Hastanesi ve aile sağlığı merkezleri bir koordinasyon içinde koruyucu sağlık hizmetleri ve tedavi edici sağlık hizmetlerini vermektedirler. Teşkilat yapısı olarak Toplum Sağlığı Merkezi, İlçe Devlet Hastanesi ve Aile Sağlığı Merkezi olarak yapılanmıştır. İlçemiz Merkez ve kasabalarında 3 aile sağlığı merkezi, 1 toplum sağlığı merkezi, 4 sağlık evi bulunmaktadır. 112 Acil Servis hizmetleri de İlçe Devlet Hastanesi’nde verilmektedir.

Keçiborlu Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Doğum Polikliniği

Keçiborlu Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Keçiborlu Devlet Hastanesi, Isparta ili Keçiborlu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Keçiborlu Devlet Hastanesi Doktorları

Keçiborlu Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Keçiborlu Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Keçiborlu Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (246) 541-3708

Keçiborlu Devlet Hastanesi Adresi

Keçiborlu Devlet Hastanesi Adresi:  Tuzla Mah. Sağlık Sok. Hizmet Binası

Keçiborlu Devlet Hastanesi Web Sitesi

Keçiborlu Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://keciborluidh.saglik.gov.tr/

Keçiborlu Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir